Nowe logo HP Palm. Co o nim myślicie?

HP zamawia 5-6 nowych Palmów na 2011, ma już nowe logo

Asymilacja Palma przez HP trwa w najlepsze. Dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądało logo firmy a także o planach, na temat nowych smartfonów z systemem webOS.

Od dziś obowiązuje nowe logo firmy Palm, które ostatecznie podkreśla fakt, iż została ona zakupiona przez HP. Obowiązywać będzie we wszystkich nowych produktach i materiałach promocyjnych. Ciekawi jesteśmy kiedy ostatecznie marka Palm odejdzie w zapomnienie. Na pocieszenie jednak mamy dla was nieco informacji na temat smartfonów z webOS-em (zwłaszcza dla tych osób, którzy byli nieco zawiedzeni Pre 2).

Produkcją smartfonów zajmą się Foxconn i Compal, które podpisały umowę na wykonanie sześciu nowych modeli. Zadebiutować one mają w przyszłym roku. Jednym z nich zajmie się Compal, resztę wykona Foxconn. Czekamy niecierpliwie na dalsze informacje, bowiem sami przyznacie, że w Pre 2 za dużej rewolucji nie ma.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.