Yahoo! w sporze z Microsoftem, HTC po cichu liczy, że nie zostanie w to wciągnięte

HTC HD7 z Windows Phone 7 na pokładzie

W dniu premiery Windows Phone 7, HTC prezentuje najwięcej, bo aż pięć nowych smartfonów z tą platformą. Liderem wśród nich jest HTC HD7 (Schubert). Poznaj jego specyfikację techniczną!

Smartfon HTC HD7 z systemem operacyjnym Windows Phone 7 opiera się na procesorze z taktowaniem 1 GHz. Ponadto posiada 4,3-calowy ekran dotykowy TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 576 MB pamięci RAM, 512 MB pamięci ROM, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci flash, łączność Bluetooth 2.1 z A2DP, WiDi 802.11b/g/n, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe, port microUSB, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem i funkcją kręcenia filmów w rozdzielczości 720p, czujnik ruchu, oświetlenia i zbliżeniowy oraz technologię dźwięku Dolby Mobile z SRS. Całości dopełnia wyjmowalna, litowo-jonowa lub litowo-polimerowa bateria o pojemności 1230 mAh.

Smartfon ma być dostępny w Europie pod koniec października 2010 roku. O cenie i dostępności w Polsce na razie ani słowa.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.