Smartfon objęty jest 2-letnią gwarancją w systemie door-to-door

Polski smartfon z Androidem i slotem na dwie karty SIM

myPhone dodaje do swojej oferty nowy smartfon z systemem operacyjnym Google Android, 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością pracy z dwiema kartami SIM jednocześnie.

myPhone A320 NEXT to smartfon z systemem operacyjnym Google Android 1.6 Donut, który potrafi obsługiwać dwie karty SIM jednocześnie. Dzięki temu możemy wysyłać wiadomości, surfować po Internecie czy pobierać dane korzystając z jednej karty SIM, a przy tym odebrać połączenie przychodzące na drugą kartę.

Oprócz tej funkcjonalności, w nowym smartfonie myPhone znajdziemy procesor Marvell PXA310 z taktowaniem 624 MHz, 3-calowy ekran dotykowy TFT o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, 5-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność WiFi 802.11 b/g, łączność EDGE (brak 3G), radio FM z RDS-em, czujnik ruchu oraz moduł Bluetooth 2.0+EDR i port USB. Dane przechowywać można na kartach pamięci microSD. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh pozwala na działanie urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów telefonicznych.

Sugerowana cena detaliczna myPhone A320 NEXT to 1199 złotych brutto.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.