Profesjonalny Droid z klawiaturą QWERTY i procesorem 1 GHz

Motorola nie zaniedbuje klientów biznesowych, czego dowodem jest prezentacja smartfona Droid Pro z systemem Google Android 2.2, dotykowym ekranem, klawiaturą QWERTY i procesorem 1 GHz.

Motorola Droid Pro to najnowszy smartfon amerykańskiego producenta, który będzie oferowany na początek na wyłączność przez operatora Verizon. Model ten opiera się na systemie operacyjnym Google Android 2.2. W wyposażeniu smartfona znajdziemy natomiast procesor OMAP 3620 z taktowaniem 1 GHz, 3,1-calowy ekran multidotykowy LCD, klawiaturę QWERTY, 512 MB pamięci RAM, 2 GB wbudowanej pamięci flash, 5-megapikselowy aparat z autofokusem i fleszem LED, łączność wiFi 802.11n oraz Bluetooth 2.1.

Nowy Droid z profesjonalnym zacięciem oferuje także szereg użytecznych dla biznesmena funkcji. Mamy tu więc wsparcie dla technologii DLNA, funkcję mobilnego hotspotu 3G oraz mnóstwo funkcji zabezpieczających, w tym wielokanałowy klient VPN, funkcję zdalnego usuwania informacji z pamięci telefonu i karty SD oraz kompleksową ochronę hasłem.

Cena i dostępność nowej Motoroli Droid Pro nie sa jeszcze znane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.