Samsung Continuum to drugi po modelu Fascinate, smartfon bazujący na Galaxy S

Samsung Continuum z dwoma ekranami AMOLED

Samsung prawdopodobnie przygotowuje nową wersję smartfona Galaxy S, która będzie wyposażona w unikalny, dodatkowy ekran OLED do wyświetlania czasu, tweetów czy informacji o pogodzie.

Według niepotwierdzonych informacji serwisu Engadget, firma Samsung we współpracy z operatorem Verizon, przygotowuje kolejne urządzenie, obok smartfona Verizon Fascinate, oparte na oryginalnym designie Galaxy S. Tym razem model o nazwie Continuum, oprócz głównego wyświetlacza dotykowego AMOLED, ma posiada dodatkowy, niewielki ekran OLED, na którym wyświetlane mają być różnego rodzaju informacje, w tym czas, tweety, wiadomości RSS czy aktualna pogoda. Ekranik uaktywniany będzie za pomocą przycisku dotykowego.

Niewiele więcej wiemy na temat nowego smartfona, jednak jeśli opierać będzie się na konstrukcji Galaxy S, to możemy spodziewać się procesora z taktowaniem 1 GHz, 5-megapikselowego aparatu cyfrowego oraz ekranu Super AMOLED z przekątną w okolicach 4 cali.

Urządzenie z pewnością nie pojawi się na polskim rynku, zatem dla nas pozostaje jedynie ciekawostką lub okazją do importu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.