Samsung Omnia 7 z 4-calowym Super AMOLEDEM i systemem Windows Phone 7

Oto pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 7, zapowiedziany jeszcze przed oficjalną premierą samej platformy. Samsung Omnia 7 posiada procesor 1 GHz oraz 4-calowy ekran Super AMOLED.

Nie oglądając się na firmę Microsoft, Samsung za pośrednictwem swojej rosyjskiej witryny, oficjalnie prezentuje swój pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 7 na pokładzie. Model Omnia 7 o nazwie kodowej GT-I8700 oparty jest na chipsecie Qualcomm QSD8250 z taktowaniem 1 GHz i wyposażony został w 4-calowy, pojemnościowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ponadto w wyposażeniu urządzenia znajdziemy 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem LED i możliwością kręcenia filmów w jakości HD (720p), 8 GB wbudowanej pamięci flash, łączność WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, nawigację A-GPS oraz radio FM z RDS-em. Zasilanie zapewni bateria o pojemności 1500 mAh.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.