Domena sex.com w rękach Clover Holdings

Sex.com sprzedane za 13 milionów dolarów

Seks się świetnie sprzedaje, a najlepszym dowodem na to niech będzie domena sex.com, która właśnie została sprzedana za 13 milionów dolarów.

Od momentu powstania 16 lat temu, domena internetowa sex.com wielokrotnie zmieniała właścicieli. Tym razem trafiła w ręce firmy Clover Holdings, która zapłaciła za nią, bagatela, 13 milionów dolarów. Poprzedni właściciel, firma Escom LLC, musiała wystawić najbardziej pożądaną domenę świata na licytację, ponieważ w lipcu 2010 roku zbankrutowała. Wygląda więc na to, że sama nazwa sex.com nie zrobi z każdego jej właściciela milionera. Co ciekawe, 13 milionów dolarów to nie najwyższa, a wręcz najniższa kwota jaką kiedykolwiek zapłacono za domenę sex.com. Poprzednio ceny domeny kształtowały się w granicach 14 – 16 milionów dolarów.

Sama witryna sex.com nie jest najbardziej zaawansowaną stroną internetową na świecie. Znajduje się na niej ledwie kilka odnośników do innych witryn dla dorosłych. Nieznane są jeszcze plany firmy Clover Holdings, dotyczące tej witryny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.