Skanuj kody z Allegro

Platforma Allegro.pl wychodzi poza Internet. Dzięki skanowaniu kodów kreskowych użytkownik ma odnaleźć oferty przedmiotów jakich poszukuje.

Nowa funkcjonalność została przygotowana dla iPhone’a 3GS i 4 oraz telefonów z systemem Android. Pozwala w prosty sposób wyszukiwać oferty sprzedaży przedmiotów. Wystarczy, że użytkownik zeskanuje kod kreskowy z opakowania. W tym celu program wykorzystuje aparat fotograficzny w telefonie. Już po chwili na wyświetlaczu pojawi się lista ofert sprzedaży przedmiotu w platformie Allegro.

– Dzięki tej funkcjonalności Kupujący w łatwy i szybki sposób porówna cenę towaru w sklepie i na Allegro – mówi Marcin Michalski z zespołu Rozwiązania mobilne Grupy Allegro. – Jak pokazują światowe wzorce rozwiązania mobilne są przyszłością e-handlu – dodaje.

Do pełnego funkcjonowania programu w telefonie niezbędne jest zainstalowanie aplikacji mobilnej. Pobranie jej jest możliwe w Centrum usług mobilnych Allegro.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.