Trzy nowe myszki uzupełniają portfolio firmy Microsoft

Optical Mouse 200, Ready Mouse oraz Wireless Mouse 1000 – to nowe gryzonie firmy Microsoft, które mają zawojować rynek ekonomicznych myszek.

– Nowe myszki Microsoft oznaczają kontynuację obranej przez nas strategii – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. – Zamierzamy w dalszym ciągu oferować użytkownikom sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie- dodał.


Microsoft Optical Mouse 200

To jeden z najtańszych na rynku modeli myszek komputerowych, oferujących jednocześnie dwuletnią gwarancję. OM200 jest ciekawą propozycją dla osób zaczynających swoją przygodę z komputerem. Dzięki pełnowymiarowej symetrycznej obudowie myszka będzie wygodna zarówno dla prawo- jak i leworęcznych użytkowników. OM200 działa w technologii optycznej, z komputerem komunikuje się za poprzez kabel USB. Cena myszki – 29 zł.

Microsoft Ready Mouse

Pełnowymiarowa myszka dzięki dobrej, według zapewnień Microsoftu, wykonania i ergonomicznemu kształtowi ma szanse sprostać oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników. Symetryczna obudowa sprawia, że myszką mogą posługiwać się osoby prawo- i leworęczne. Podobnie jak OP200, jest myszką przewodową, wykorzystującą technologię optyczną. Ready Mouse jest objęta dwuletnią gwarancją i dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 49 zł.

Wireless Mouse 1000

WM1000 to rozwiązanie dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy preferują sprzęt bezprzewodowy. Mysz pasuje zarówno do prawej jak i lewej dłoni. Wireless Mouse może pracować nawet do ośmiu miesięcy na jednej baterii, a dioda led poinformuje o konieczności jej wymiany. Gryzoń objęty jest dwuletnią gwarancją i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł.

Wszystkie myszki współpracują z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.