Przetestowaliśmy Windows Phone 7 i pokazujemy, jak działa

Windows Phone 7 już kompatybilny z Mac OS-em (wideo)

Microsoft nie chce, by Windows Phone 7 był ograniczony tylko dla użytkowników Windows. Pojawiła się wersja rozwojowa aplikacji do obsługi telefonu poprzez Mac OS-a.

Windows Phone 7, podobnie jak iOS, do obsługi komputera używa swojego odpowiednika iTunes, czyli aplikacji Zune. Na razie jest ona dostępna tylko dla systemu Windows, ale już wkrótce będzie można podłączać swoje telefony również do Maków. Co prawda nie będzie to pełen Zune, a aplikacja Windows Phone 7 Connector (na razie w wersji beta), ale umożliwi wszystkie podstawowe czynności, takie jak synchronizacja muzyki, zdjęć, filmów i zdjęć z biblioteką iTunes.

Niestety, nie wiemy czemu Microsoft nie zdecydował się na pełną wersję Zune’a dla tego systemu. No i pozostaje jeszcze jedno pytanie: co z Ubuntu i innymi Linuksami?

Aplikacja jest do pobrania z Centrum Pobierania Microsoft. Raz jeszcze przypominamy, że to wersja beta, a zatem nieukończona, mogąca wciąż zawierać błędy.

0
Źródło: WMPoweruser.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.