Toshiba Power TV - chwilowy brak prądu jej niestraszny

32-calowy telewizor LED z wbudowaną baterią

Japoński oddział Toshiby przedstawia PowerTV. To 24 lub 32-calowy telewizor LED, wyposażony w baterię zapewniającą do dwóch godzin odtwarzania.

Telewizor z wbudowaną baterią? Cóż, na pierwszy rzut oka może to być zupełnie nieprzydatny gadżet, jednak po głębszym zastanowieniu – ma swoje, niezaprzeczalne zastosowanie. Mianowicie, Toshiba kieruje swoje nowe „Power TV” do krajów rozwijających się, w których może brakować niezawodnych źródeł zasilania. Chyba nikt z nas nie chciałby, aby najciekawszą scenę filmu przerwał nagły brak prądu.

Toshiba wprowadza nowe telewizory LED o nazwie Power TV. To cienkie odbiorniki o przekątnej ekranu 24 lub 32 cale, które oprócz wbudowanej baterii, posiadają także wzmacniacz sygnału aby zoptymalizować jakość wyświetlanego obrazu. Obecny jest także czujnik oświetlenia zewnętrznego, który dostosuje jasność panelu LCD do warunków, w celu oszczędzania energii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.