Google Nexus One jako pierwszy otrzyma aktualizację do Gingerbreada

Android 2.3 Gingerbread zadebiutuje w Mikołajki?

Według najświeższych doniesień, system operacyjny Android 2.3 Gingerbread zostanie udostępniony przez Google'a 6 grudnia 2010 roku.

Niepotwierdzona wieść głosi, iż system operacyjny Android 2.3 Gingerbread zadebiutuje na rynku 6 grudnia 2010 roku, w Mikołajki. Na ten dzień bowiem, swoje wystąpienie na konferencji D: Dive Into Mobile w San Francisco zaplanował Andy Rubin, główny architekt systemu. Idealnie wpasowuje się to w poprzednie zapowiedzi dyrektora generalnego Google’a, Erica Schmidta, który trzy tygodnie wcześniej powiedział, że nowy Android zadebiutuje „w ciągu kilku najbliższych tygodni”. Gingerbread na początku ma być dostępny dla smartfona Google Nexus One, a następnie dla smartfonów innych producentów. Aktualizacje zapewne jednak rozłożą się w czasie, jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszych wersji Androida.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.