LG L-03C mierzy 17,3 mm grubości

Aparat cyfrowy LG z 3-krotnym zoomem, ksenonowym fleszem i do tego jeszcze dzwoni!

Aparat cyfrowy połączony z telefonem to nie nowość, jednak LG L-03C posiada nieprzeciętne parametry, w tym między innymi 12-megapikselową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i ksenonowy flesz.

Dość świeży segment rynku, popularnie nazywany „kamerofonami”, ma prawdopodobnie nowego króla – oto bowiem nadchodzi model LG L-03C, który na papierze zmiata konkurencję. Urządzenie wyposażone jest w 12-megapikselową matrycę CCD, obiektyw Pentaksa z 3-krotnym zoomem optycznym, ksenonową lampę błyskową oraz możliwość kręcenia filmów w rozdzielczości 720p. Oprócz tego z aparatu można wykonywać połączenia zarówno w sieci GSM, jak i 3G. Urządzenie obsługuje się za pomocą 3-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. System operacyjny najprawdopodobniej będzie autorską produkcją japońskiego operatora telefonii – DoCoMo.

Kamerofon LG L-03C ma być dostępny u japońskiego operatora NTT DoCoMo w styczniu 2011 roku, jednak jego cena nie jest jeszcze znana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.