Microsoft chce, by Gmail nie miał ani jednej unikatowej funkcji

Aplikacja Hotmail dla kont pocztowych niezwiązanych z Windows Live

Zespół Windows Live aktualizuje Hotmaila o nową, ciekawą usługę. Pozwala ona na wykorzystanie konta pocztowego, które nie pochodzi od Microsoftu, wewnątrz usługi.

Aktualizacja Hotmaila trwa i jeszcze nie wszyscy mogą łączyć swoje istniejące, nie-live’owe konta z Hotmailem. Wkrótce jednak ma zostać wdrożona wszystkim użytkownikom, dzięki czemu będą oni mogli korzystać dalej ze swojego adresu, ale też korzystać ze wszystkich udogodnień serwisu Microsoftu, w tym 10-gigabajtowe załączniki czy Messenger w skrzynce odbiorczej.

Aby z tego skorzystać, trzeba połączyć swoje konto pocztowe z Windows Live ID. Po odebraniu maila weryfikującego aktywujemy na tym koncie funkcjonalność Hotmail.

Funkcja ciekawa, ale właściwie nie jest niczym nowym. Odbieranie i przekierowywanie maili na inne adresy jest tak stare, jak pierwsze webmaile, a „rewolucyjne” podejście Microsoftu do tematu wydaje się nieco niepotrzebne. Tym niemniej miło, że z Hotmaila można korzystać na jeszcze jeden sposób.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.