Continuum, czyli nieco słabszy Galaxy S, ale z dwoma wyświetlaczami

Co dwa ekrany to nie jeden – Samsung Continuum potwierdzony

Operator Verizon niechcący potwierdził wcześniejsze informacje na temat nowego smartfona Samsung Continuum, który wyposażony jest nie w jeden, ale w dwa ekrany dotykowe.

Pierwszy raz o Samsungu Continuum usłyszeliśmy na początku października 2010 roku. Teraz, choć również nieoficjalnie, operator telefonii komórkowej Verizon potwierdza, że Samsung pracuje nad nową wersją smartfona Galaxy S, która jednak będzie wyposażona w dwa ekrany – jeden 3,4-calowy, dotykowy AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, natomiast drugi – pomocniczy o rozdzielczości 96 x 400 pikseli do wyświetlania różnego rodzaju informacji.

Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 8 GB wbudowanej pamięci flash, procesor Hummingbird z taktowaniem 1 GHz, 512 MB pamięci ROM i 384 MB pamięci RAM, łączność WiFi oraz 3G z funkcją mobilnego hotspotu, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED i możliwością kręcenia filmów HD, a także gniazdo kart pamięci z obsługą kart do 32 GB. Co ciekawe, Continuum ma być sprzedawany z preinstalowanym systemem Google Android w wersji 2.1, zamiast najnowszego Froyo (2.2).

Według dobrze poinformowanych źródeł, oficjalna premiera smartfona ma nastąpić już 8 listopada.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.