Długopracujący, aluminiowy notebook o grubości 19 mm

13,3-calowy Asus U36 opiera się na procesorze Intel Core i3/i5, zamknięty jest w aluminiowo-magnezowej obudowie, waży 1,44 kilograma i zapewnia do 10 godzin pracy na baterii.

Asus przygotowuje premierę nowego notebooka z ekranem LCD o przekątnej 13,3 cala oraz rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Ta ultracienka maszyna o grubości 19 milimetrów, zamknięta została w aluminiowo-magnezowej obudowie.

W środku natomiast znajdziemy jeden z procesorów Intela – Core i3 lub Core i5 o standardowym napięciu zasilania, zintegrowaną grafikę Intela oraz oddzielny procesor graficzny Nvidii wraz z technologią Nvidia Optimus (automatyczne przełączanie się pomiędzy grafikami, w zależności od potrzeb), a także 4-komorową baterię, która ma zapewnić aż do 10 godzin ciągłej pracy za sprawą technologii Super Hybrid Engine. W teorii brzmi świetnie. Ponadto wyposażony jest w układ chłodzenia, złożony z dwóch rurek cieplnych.

Na razie nie wiadomo, czy tajwański producent zastosował w nowym notebooku napęd SSD, czy jeden z mniejszych dysków twardych. Nieznana jest również cena oraz data rynkowej premiery Asusa U36.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.