Alienware M15x: sensacyjna taśma z sekcji Obcego!

To się zdarzyło naprawdę. Nie w Strefie 51, tylko w redakcji CHIP-a. Prezentujemy wam nagranie tak tajne, że każdy, kto je zobaczy, musi liczyć się z wizytą ubranych na czarno smutnych panów. Oto prawda, która jest "out there"!

Alienware. Obcy, o których słyszeli praktycznie wszyscy, ale jakże niewielu faktycznie miało z nimi do czynienia… W swoim dążeniu do zdobycia władzy nad światem i zdominowania ludzkości dotarli niedawno do Polski, jednak my nie damy się podbić tak łatwo, jak inni! Jeden z najeźdźców trafił w ręce naszych rzeźni^^^… naukowców z Laboratorium CHIP-a, którzy zabrali się za niego w imię nauki i ostatecznego zwycięstwa.

Szczegółowe wyniki testów przestawimy wam wkrótce, jednak zanim zasypiemy was tabelkami, słupkami i cyframi, zapraszamy do obejrzenia unikalnego nagrania ze wstępnych oględzin obiektu M15x.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.