Lady Gaga i trójka innych artystów padło ofiarą młodocianych hakerów

Facebook i Twitter bez gwiazd kina i MTV

Lady Gaga, Justin Timberlake Eliah Wood i wielu innych artystów nie zamierza się logować na Facebooka. Nie, tym razem Zuckerberg nic nie zmalował. Gwiazdy chcą w ten sposób wesprzeć szczytny cel.

Lady Gaga, Usher, Justin Timberlake, Elijah Wood, Alicia Keys, Jennifer Hudson, Serena Williams, Kim i Khloe Kardashian… oprócz sławy łączy ich coś więcej. Od teraz przez pewien czas żadna z powyższych (a także paru innych) gwiazd nie będzie korzystać z portali społecznościowych. Nie dlatego, bo im czymś podpadły lub bo chcą dawać jakiś przykład. Artyści chcą zwrócić uwagę w ten sposób na fundację Keep a Child Alive.

Keep a Child Alive zajmuje się problemami dzieci z krajów trzeciego świata, cierpiących z powodu AIDS. Gwiazdy odblokują swoje konta po tym, jak na utworzonym przez ich koncie dla ich fanów znajdzie się milion dolarów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnych profilach gwiazd, które postanowiły wyjść z tą inicjatywą.

Źródło: IDG.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.