Piłeś? Jarałeś? Nie pisz!

Facebookowy alkomat dla twojej przeglądarki

Impreza, drinki, jointy, fajnie było. To jeszcze przed snem poimprezujemy na Facebooku. Niestety, po porannej pobudce odkrywasz, że twoje wpisy, delikatnie mówiąc, są kompromitujące. Co dalej?

Jeżeli miewasz takie problemy, to z pewnością zainteresuje cię wtyczka do przeglądarki od firmy Webroot. Nazywa się Social Media Sobriety Test i jest kompatybilna z Firefoksem, Safari, Chrome’em i Explorerem. Blokuje ona dostęp do portali społecznościowych, puszczając użytkownika tylko wtedy, jak udowodni swoją trzeźwość, rozwiązując kilka testów koordynacyjnych.

Po zainstalowaniu, dodatek poprosi o listę kont, które ma obsługiwać i godziny, w których bywasz na rauszu. Testy to proste (dla trzeźwego) zadania, takie jak śledzenie kółeczka kursorem czy rozpoznawanie szybko zmieniających się kolorów. W razie porażki, dodatek blokuje dostęp do konta i postuje na nim informację, że jesteś zbyt nawalony, by cokolwiek teraz napisać.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.