Gingerbread to najprawdopodobniej wersja 2.3 systemu Google Android

Google Android Gingerbread zadebiutuje 11 listopada

Według najnowszych, aczkolwiek wciąż niepotwierdzonych informacji, Google Android Gingerbread to wersja oznaczona numerkiem 2.3, która ma zadebiutować na rynku już 11 listopada.

Zaufane źródła serwisu intomobile informują, że mobilny system operacyjny Google’a o nazwie Android Gingerbread jest wersją o numerku 2.3, która zostanie wydana już 11 listopada 2010 roku. Pokrywa się to z zakładaną datą premiery smartfona Google Nexus Two, przygotowywanego przez firmę Samsung. Jeśli za kilka dni te informacje się potwierdzą, to następna wersja systemu Android, zaczynająca się na kolejną w alfabecie literkę – Honeycomb – będzie oznaczona numerkiem 3.0.

Tymczasem nowa wersja systemu Google’a ma wnieść ze sobą kilka zasadniczych zmian, które mają wpłynąć na poprawę użytkowania systemu na tabletach. Gingerbread ma oferować nowe funkcje, w tym wideo-czat czy rozmowy VoIP.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.