Google Chrome już po raz dziewiąty

Google szaleje – Chrome 9 już dla programistów

W kanale developerskim projektu Google Chrome, pojawiła się nowa wersja przeglądarki, oznaczona numerkiem 9.0.570.0, w której gigant z Mountain View załatał kilka dziur i naprawił kilka błędów.

Google wcale nie zamierza zwalniać tempa. Tuż po wydaniu 8 wersji swojej przeglądarki internetowej, programistom i developerom udostępnia właśnie kolejną wersję, tym razem oznaczoną numerkiem 9.0.570.0. Wydanie jest dostępne dla wszystkich większych platform – Windowsa, Mac OS X oraz Linuksa, ale nie dodaje żadnych nowych funkcjonalności. Dla systemu Mac OS, Google poprawiło błąd związany z aktualizowaniem ikony po zamknięciu ukrytego okna z pobieraniem. Dla Linuksa, gigant z Mountain View zmienił niepoprawne kolory krawędzi w trybie prywatnym, natomiast dla wszystkich platform ogólnie zwiększono poziom bezpieczeństwa. Chętnych do testowania, zapraszamy na tę stronę. Należy jednak pamiętać, że rozwojowa wersja przeglądarki może sprawiać problemy ze stabilnością systemu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.