Infinity Blade - kolejny gorący tytuł dla urządzeń Apple'a

Gry na iPhone’a na silniku Unreal Engine 3

iPhone to nie tylko telefon. To także przenośna konsola do gier, na którą trafiają coraz to ciekawsze tytuły ze znakomitą oprawą wizualną. Jedną z nowości jest Infinity Blade od Epic Games.

Do możliwości graficznych iPhone’a 4 nie musimy was specjalnie przekonywać, wystarczy spojrzeć na poniższy filmik, prezentujący najnowszą grę RPG studia Epic Games. Infinity Blad, bo taki nosi tytuł, na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejny klon God of War, jednak jak przekonuje dyrektor kreatywny projektu, będzie to połączenie Karateki, Dragon’s Lair oraz Punch-Out. Po obejrzeniu filmiku, szczerze powiedziawszy, dość długo musiałem zbierać szczękę z podłogi. Gra opiera się na silniku Unreal Engine 3, a tworzona jest przez programistów odpowiedzialnych za tytuł Epic Citadel. Pod koniec trailera, możemy ujrzeć wiadomość, że Infinity Blade już „wkrótce” pojawi się w App Store.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.