HTC Desire w białej wersji kolorystycznej

HTC Desire w bieli już na polskim rynku

Do oferty dystrybutora AB S.A. trafia smartfon HTC Desire White. Nowy model wyposażony jest w 3,7-calowy ekran AMOLED oraz procesor Snapdragon 1 GHz, a zamknięty w białej obudowie.

AB S.A. poszerza swoją ofertę o nowy model telefonu HTC – Desire White, który od „zwykłego” Desire’a różni się jedynie kolorem obudowy. W jego wnętrzu znajdziemy zatem 3,7-calowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, procesor Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, optyczny trackball, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów HD, łączność WiFi i Bluetooth, 576 MB pamięci RAM czy gniazdo kart pamięci microSD z obsługą kart o pojemności do 32 GB. Nad wszystkim oczywiście czuwa system operacyjny Google Android w wersji 2.2 Froyo z nałożonym interfejsem użytkownika HTC Sense.

Biały HTC Desire ma być dostępny w sprzedaży w sklepach detalicznych na terenie całej Polski w ciągu kilku najbliższych dni. Ceny zaczynają się od 1600 złotych (dla modelu z ekranem Super LCD) lub od 1850 złotych (AMOLED).

Więcej informacji o smartfonie HTC Desire dowiesz się z naszego Pucharu Czytelników!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.