Finduria, czyli oparta na silniku Google'a wyszukiwarka dokumentów

Internetowa wyszukiwarka dokumentów, oparta na silniku Google’a

W Internecie pojawiła się nowa wyszukiwarka dokumentów, prezentacji oraz arkuszy kalkulacyjnych – Finduria. Aktualnie wyszukiwarka wspiera siedem formatów plików.

Finduria opiera się na silniku Google. Umożliwia wyszukiwanie blisko 700 milionów plików: około 590 milionów dokumentów w formacie PDF, 85 milionów w formatach DOC i DOCX, 11 milionów prezentacji w formatach PPT i PPS oraz 330 tysięcy dokumentów w formacie ODT (Open Office). Oprócz tego, wyszukiwarka wspiera także format XLS, tak więc wyszukiwać można także arkuszy kalkulacyjnych. Działanie Findurii polega na wpisaniu interesującego nas słowa, wybrania formatu pliku i kliknięciu przycisku Szukaj.

Wyszukiwarka jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim. Twórcy zapowiadają wprowadzenie w najbliższym czasie nowych wersji językowych oraz nowych funkcjonalności.

Finduria dostępna jest pod tym adresem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.