Czasami najskuteczniejsze są tradycyjne metody...

iPhone znowu najlepszy: daje ci pospać godzinę dłużej

iPhone nie radzi sobie ze zmianą czasu z letniego na zimowy. Po raz pierwszy przekonali się o tym Nowozelandczycy. W długi weekend: my.

Usterka związana z budzikiem i czasem zimowym po raz pierwszy została wykryta w Nowej Zelandii, kraju, który najwcześniej na świecie przestawia zegarki o godzinę. Od tego czasu minął ponad miesiąc i… nie zmieniło się nic. Nowozelandczycy obudzili się o godzinę wcześniej, zaś Europejczycy… o godzinę później.

Usterka nie dotyczy całego systemu czasowego iPhone’a, a tylko konkretnego scenariusza: cyklicznego alarmu ustawionego inaczej, niż „codziennie”. Na przykład taki ustawiony na „dni robocze”, byś nie spóźnił się do pracy. Dobrze, że w Polsce mieliśmy długi weekend…

Apple wie o istnieniu usterki, ale zlikwiduje ją dopiero wraz z aktualizacją iOS-a do wersji 4.2 (co ma nastąpić w tym miesiącu).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.