Dość ciekawy plan na przyspieszenie premiery GT5...

Kanadyjscy złodzieje ukradli towar Sony o wartości 500 000 dolarów

Niektóre wybryki niektórych złodziejaszków zamiast odrazy... budzą śmiech i sympatię. Pracownicy firmy wysyłkowej w Brampton w Ontario, zmęczeni oczekiwaniem na Gran Turismo, ukradli towar firmie Sony wart pół miliona dolarów.

Wśród fanów PlayStation istnieje wewnętrzny żart. Jak sami twierdzą, nie ekscytują się ciągle odkładaną premierą Duke Nukem: Forever, gdyż na ich platformę istnieje podobny, równie często odkładany tytuł. Chodzi o Gran Turismo 5, grę wyścigową, której premiera jest przekładana średnio co kwartał. Niektórzy fani tracą już cierpliwość i zaczynają działać… radykalnie.

Złodzieje, zmęczeni przekładaniem premiery, postanowili zadowolić się innymi tytułami Sony. Obrobili dwie przyczepy ciężarowe z grami i konsolami Sony o łącznej wartości grubo przekraczającej pół miliona dolarów. Zginął zarówno towar, jak i przyczepy. Zostawiono tylko anonimową wiadomość dotyczącą Gran Turismo 5.

My was dziś za to uraczymy recenzją Need for Speed: Hot Pursuit (poczekajcie jakąś godzinkę…). I powiemy wam, że Gran Turismo będzie musiało nas nieźle zaskoczyć…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.