Tak się kończy granie i bycie żonatym...

Małżeństwo plus Kinect równa się zniszczony telewizor

Jak dowodzi jeden z internautów, osoby zamężne lub żonate muszą bardziej uważać na Kinekta. Chyba, że chcą zdemolować swój telewizor.

Nie ma to jak odpakować świeżo zakupionego Kinekta, uruchomić pierwszą grę, przystąpić do zabawy i… rozwalić sobie telewizor. Tak przynajmniej skończył odbiornik niejakiego Briana, jednego z czytelników Gizmodo. Po kilku zamaszystych ruchach dłonią ślubna obrączka postanowiła uwolnić się od swojego pracodawcy i poszybować ku wolności. Jej dziewiczy lot spotkał się jednak z bezlitosną, twardą i, niestety, kruchą materią. Na drodze do Wpadnięcia W Zakamarek W Którym Już Nigdy Nie Zostanie Odnaleziona złośliwie stał telewizor. Spotkanie nie zakończyło się dobrze. I dla telewizora, i dla jego posiadacza. Obrączka się znalazła.

Macie więc wybór: dobierać biżuterię odpowiednich rozmiarów, zdjąć ją lub się rozwieść. Ostatni przypadek z pewnością zaowocuje większą ilością czasu na granie…

0
Źródło: Gizmodo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.