Ekspansja Windows Phone jest dość powolna, ale i konsekwentna

Microsoft: Interfejs użytkownika w Windows Phone 7 jest najefektywniejszy

W myśl zasady "każdy sobie rzepkę skrobie", Microsoft twierdzi, że system Windows Phone 7 pozwala zrobić więcej w mniejszej ilości kroków, niż jego rywale.

Microsoft uważa. że efektywność systemu operacyjnego Windows Phone 7 jest o 20 procent wyższa, niż w innych systemach operacyjnych. To oznacza, że to, co w innych OS-ach robi się w pięciu krokach, w nowych mobilnych okienkach można wykonać w czterech – co wykazały badania, wykonywane, rzecz jasna, przez Microsoft. Gigant z Redmond przytacza między innymi dedykowany przycisk do uruchamiania wyszukiwarki Bing, dzięki któremu błyskawicznie wyszukamy potrzebne informacje. Efektywność podnosi także obecność kalendarza na ekranie startowym, dzięki czemu „użytkownik od razu wie, z kim ma umówione spotkanie”. Przykładów, przedstawiciele Microsoftu są w stanie podać mnóstwo, ale czy naprawę Windows Phone 7 jest taki efektywny, jak mówią – przekonasz się sprawdzając jego wszystkie funkcje w praktyce!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.