Microsoft odwołuje listopad

Kalendarz Hotmail stwierdził, że listopad i część grudnia to nudne miesiące. Dlatego wywalił wszystkie zapisane terminy w tym okresie.

Jeżeli korzystasz z Kalendarza Hotmail, to wiedz, że właśnie rozpoczęły ci się wakacje. Pamiętasz tą serię spotkań, którą wpisałeś, by o nich nie zapomnieć? Urodziny znajomych? E tam. Po prostu ich nie ma.

Co ciekawe, logując się poprzez komórkę, owe wprowadzone przez ciebie terminy dalej będą widoczne. Kalendarz Microsoftu zatem nie zgubił permanentnie twoich danych, a po prostu ukrył je w interfejsach innych, niż mobilne. Jeżeli to ma promować nowy system mobilny Microsoftu pod hasłem „ale na Windows Phone 7 działa”, no to jest to… odważne.

Ale koniec złośliwości. Grunt, że wszystko nie zniknęło, co oznacza, że to tymczasowa awaria, dane są do odzyskania i wkrótce zostaną odzyskane na wszystkich wersjach Kalendarza Hotmail. Prawda, Microsoft?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.