Podczas ceremonii otwarcia sklepu, wystąpiła między innymi znana wokalistka - Kelly Clarkson

Microsoft otwiera swój największy sklep naprzeciwko… Apple’a

Microsoft otworzył w ten weekend swój szósty, a zarazem największy do tej pory sklep detaliczny - w Bloomington w stanie Minnesota, ulokowany naprzeciwko Apple Store.

W Bloomington w stanie Minnesota, Microsoft otworzył swój szósty sklep detaliczny, który jednocześnie jest największy ze wszystkich otwartych do tej pory. Sklep, mieszczący się w ogromnym centrum handlowym Mall of America, oferuje wszystkie produkty Microsoftu – zaczynając od Xboksa 360 i Kinecta, poprzez smartfony z Windows Phone 7, aż po oprogramowanie Office 2010 i Windows 7. Co ciekawe, w sklepie o powierzchni 800 metrów kwadratowych, zakupić można nawet stół Microsoft Surface. Być może niewielu zdziwi fakt, że nowy sklep Microsoftu został otwarty vis-à-vis Apple Store.

Na 18 listopada zaplanowano otwarcie kolejnego, siódmego już sklepu detalicznego, tym razem w Bellevue w stanie Waszyngton.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.