Aplikacja Facebooka dla Androida w wersji 1.4

Mobilna platforma Facebooka poszerza horyzonty

Podczas konferencji w San Francisco, zespół Facebook zaprezentował nową falę dobrodziejstw, jaka właśnie trafia do mobilnej aplikacji Facebooka na systemy iOS oraz Android.

Wczorajszego wieczora na konferencji w San Francisco, przedstawiciele firmy Facebook Inc. zaprezentowali nowe funkcje i aktualizacje dla mobilnej platformy serwisu społecznościowego dla systemów Apple iOS oraz Google Android. Dodatki, jakie od teraz znajdziemy w aplikacji Facebooka, to pojedyncze logowanie się, które umożliwia użytkownikom zalogowanie się do takich aplikacji, jak Flixter, Yelp, Loopt i innych, bez potrzeby ponownego wpisywania ich danych osobowych, jednakże początkowe zalogowanie się do aplikacji Facebook jest wymagane każdorazowo. Ponadto Facebook wprowadza funkcję transakcji dla produktów i usług, jednak początkowo wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Facebook postanowił także otworzyć funkcje API dla programistów. Dostępne będą interfejsy programowania aplikacji dla czytania, pisania i wyszukiwania.

Aplikację Facebook można znaleźć w App Store (wersja 3.3) oraz w Android Market (wersja 1.4).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.