To prawdopodobnie Motorola Olympus

Motorola Olympus z platformą Tegra 2

Do Sieci wyciekły zdjęcia, które mają przedstawiać nowy smartfon Motoroli, wyposażony w platformę Nvidia Tegra 2 oraz dwuzakresową łączność WiFi a/b/g/n.

W Internecie pojawiły się kolejne informacje oraz zdjęcia, przypuszczalnie prezentujące nowego supersmartfona Motoroli, znanego pod nazwą Olympus. Z poprzednich informacji wynika, że urządzenie ma być wyposażone w 4-calowy ekran dotykowy o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz dwurdzeniowy układ SoC Nvidia Tegra 2 z taktowaniem 1 GHz. Dziś do tamtych doniesień możemy dołożyć jeszcze obecność dwuzakresowej łączności WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetootha 2.1+EDR oraz przedniej kamerki do wideorozmów. Wiadomo również, że Olympus ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android, najprawdopodobniej w wersji 2.3 Gingerbread.

Z pierwszych zdjęć natomiast wynika, iż będzie to nieco mniej zaokrąglona Motorola Defy, co być może zwiastuje podobne właściwości odpornościowe na warunki atmosferyczne, jakie wykazuje właśnie model Defy.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.