Nawigacja w eleganckim wydaniu

Już na pierwszy rzut oka o tej nawigacji można powiedzieć, że wygląda bardzo atrakcyjnie. Jej dalsze poznanie potęguje pierwsze wrażenie. Nawigację charakteryzuje cienka i lekka konstrukcja umożliwiająca łatwe przenoszenie oraz zabezpieczenie przed kradzieżą.

Pomimo niewielkich rozmiarów Enovo posiada 4,3-calowy ekran. Producent zwraca uwagę na czytelność wyświetlacza, z którym kontakt ma sprawiać prawdziwą przyjemność.  Lśniąca obudowa wraz z płaskim ekranem ma nadawać urządzeniu ekskluzywny walor.

Turbiną napędzająca Enovo jest 600MHz procesor z 64 kanałowym modułem GPS.. Dzięki zastosowaniu technologii SiRFAlwaysFix przyspieszany jest czas od włączenia urządzenia do rozpoczęcia pracy z programem nawigacyjnym.

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie Enovo przeglądarka fotografii. Do atrakcji wynikających z użytkowania urządzenia należy  możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów.

Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania. Wspomnieć należy także o baterii 950 mAh.

Produkt dostępny jest z AutoMapą, NavRoad Map lub NavRoad Map Polska.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.