N8 - pierwszy smartfon Nokii z systemem Symbian^3

Nokia N8 ma poważne problemy z zasilaniem

Nokia przyznaje, że "bardzo niewielka liczba" egzemplarzy smartfona N8 ma poważne problemy z zasilaniem - może się nie włączać, ładować i resetować.

(Nie)szczęśliwi posiadacze Nokii N8 zaczęli zgłaszać problemy z zasilaniem swojego nowego smartfona – niektórym telefon się nie chce włączyć, innym zaś – zresetować. Niektórzy mają problemy także z ładowaniem telefonu. Nokia o problemie już wie i pracuje w pocie czoła, aby go rozwiązać. Wiceprezydent wykonawczy firmy, Niklas Savander, powiedział, że nokia podejmuje natychmiastowe działania, aby naprawić usterkę, jednak nie podał żadnych szczegółów, na czym problem z zasilaniem polega.

Wygląda na to, że nie tylko N8 ma problemy, chociaż Nokia przekonuje, że usterka dotyczy tylko tego modelu. Tymczasem na swoim koncie Twitterowym, Eldar Murtazin – znany rosyjski bloger – informuje, że taki sam problem z zasilaniem ma Nokia C7 – kolejny smartfon fińskiego producenta z systemem Symbian^3.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.