Nowa wersja beta Internet Explorera 9 wyciekła do Sieci

W sieci pojawiła się nowa wersja przeglądarki Internet Explorer 9, zawierająca kilka usprawnień i poprawek. Kompilacja z numerkiem 9.0.8027.6000 to wersja beta.

Do Internetu wyciekła kolejna wersja beta najnowszej przeglądarki internetowej Microsoftu, która w planach miała być przeznaczona wyłącznie dla testerów „VIP”. Na różnych forach internetowych można ją już jednak pobrać. Kompilacja Internet Explorera o numerze 9.0.8027.6000 zawiera kilka ulepszeń oraz poprawek w stosunku do poprzedniej, jak się okazuje wcale nie jedynej wersji beta. Według pierwszych opinii, nowa wersja przeglądarki jest lepsza od tej oficjalnie dostępnej na stronie Microsoftu, ale również ma swoje wady – jedną z nich są problemy z zawieszaniem się witryn na spory okres czasu.

Pamiętajcie, że nieautoryzowaną przez Microsoft wersję beta pobieracie na własne ryzyko i musicie pamiętać, że jedynym sposobem na usunięcie testowej wersji przeglądarki jest przywrócenie systemu lub… format.

Sprawdź, dlaczego Internet Explorer 9 jest najszybszą przeglądarką świata!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.