Niektórym użytkownikom pojawił się nawet komunikat Kernel panic, sugerujący wewnętrzy błąd jądra systemu

Nowe MacBooki Air mają problemy z płytami głównymi i ekranami

(Nie)szczęśliwi posiadacze najnowszych MacBooków Air zgłaszają problemy z płytami głównymi i ekranami po dwóch tygodniach użytkowania.

Na stronie wsparcia technicznego firmy Apple zaczęły pojawiać się wpisy użytkowników najnowszych MacBooków Air, które zadebiutowały na rynku 20 października 2010 roku. Niektórzy posiadacze skarżą się na problemy z ekranami, głównie z powodu migotania, ale także pojawiających się linii czy dziwnych kolorów. Inni zwracają uwagę na problemy z nową funkcją MacBooków Air – Instant On, po zastosowaniu której, urządzenie nie chce się wybudzić. Kłopoty pojawiają się nawet po zaktualizowaniu oprogramowania do najnowszej wersji, którą wydało Apple w momencie premiery nowych MacBooków. Apple jak na razie nie zareagowało oficjalnym oświadczeniem na kłopoty użytkowników.

Jeden z rozzłoszczonych posiadaczy nowego MacBooka Air umieścił w serwisie YouTube wideo, na którym wyraźnie widać migoczący ekran.

0
Źródło: AppleInsider
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.