Yahoo! w sporze z Microsoftem, HTC po cichu liczy, że nie zostanie w to wciągnięte

Pierwsze smartfony z Windows Phone 7 wyprzedane

Pierwsza fala smartfonów z systemem Windows Phone 7 została wyprzedana szybciej, niż byli na to przygotowani dostawcy. Sieć Orange tymczasem oferuje 20 funtów klientom, którzy uzbroją się w cierpliwość.

Producenci smartfonów nie nadążają z dostawami swoich nowych urządzeń, opartych na systemie operacyjnym Windows Phone 7. W Wielkiej Brytanii popyt jest tak duży, że operator sieci Orange wstrzymał sprzedaż nowych produktów firm HTC i Samsung, a klientom, którzy koniecznie chcą zakupić jeden ze smartfonów z mobilnym systemem Microsoftu, oferuje 20 funtów na zakupy w sklepie internetowym HMV za wykazaną cierpliwość.

Gdzie leży problem nie jest do końca jasne, chociaż wygląda na to, że Samsung nie nadąża z produkcją wyświetlaczy AMOLED dla swojego smartfona Omnia 7, natomiast HTC ma problemy z oprogramowaniem, o których niedawno informowaliśmy. Jedno jest pewne – nie jest to sztucznie stworzone opóźnienie, mające na celu wzbudzenie wrażenia niezwykłej popularności systemu. Operatorzy telefonii komórkowych są bowiem sfrustrowani opóźnieniami w dostawach telefonów.

Sprawdź dlaczego taki duży popyt jest na smartfony z systemem Windows Phone 7 – poznaj jego wszystkie funkcje!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.