Porównanie przeglądarek: BlackBerry PlayBook nie daje iPadowi szans

RIM opublikowało filmik, na którym porównuje przeglądarki internetowe dwóch tabletów - swojego Playbooka oraz iPada. Jak łatwo można się domyślić, Playbook nie pozostawia Apple'owi złudzeń.

Zwykle tak się dzieje, że jak już jakaś firma wypuszcza recenzję tudzież porównanie swojego produktu z produktem konkurencji, to jej produkt zawsze okazuje się lepszy. Nie inaczej jest w tym przypadku, jako że RIM opublikowało wideo z porównania przeglądarek internetowych na swoim własnym tablecie BlackBerry Playbook oraz tablecie Apple’a – iPadzie. Wnioski są takie, że Playbook znacznie szybciej ładuje standardowe strony internetowe.

Zaskoczeniem nie jest również fakt, że Playbook wyświetla strony z materiałami Flash, natomiast iPad wyświetla błąd. W teście Acid3 obie przeglądarki uzyskują wynik 100 punktów na 100 możliwych do zdobycia, jednak RIM dopatrzyło się niewielkiego artefaktu, który pojawia się na iPadzie podczas uruchamiania testu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.