Dimitry Medvedev ma nowy gadżet - Samsunga Galaxy Tab

Rosyjski prezydent narzeka na kamerę w tablecie Galaxy Tab

Na swoim oficjalnym koncie Twitterowym, Dimitry Medvedev narzeka na jakość zdjęć, wykonanych jego nowym gadżetem - tabletem Samsung Galaxy Tab.

Wygląda na to, że ze swojej ostatniej wycieczki do Korei Południowej, rosyjski prezydent, Dimitry Medvedev, przywiózł nowy gadżet – Samsunga Galaxy Tab. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na swoim oficjalnym koncie Twitterowym oznajmił wszem i wobec, że aparat cyfrowy nie jest delikatnie mówiąc największą zaletą tabletu. – Zima zawitała do Moskwy. Zdjęcie zrobione Samsungiem Galaxy Tab. Jest odpowiednie, ale jakość nie jest najlepsza:-( – napisał prezydent Medvedev (a raczej osoba odpowiedzialna za prowadzenie jego konta).

Czy rzeczywiście jakość zdjęcia nie jest najlepsza, czy po prostu Dimitry Medvedev robi czarny PR firmie Samsung? Oceńcie sami – zdjęcie w galerii obok.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.