Galaxy Tab wygrał pojedynek z pistoletem

Samsung Galaxy Tab vs. pistolet na kulki!

Pewien odważny użytkownik tabletu Galaxy Tab, wydał równowartość 3 tysięcy złotych, aby sprawdzić, czy pokryty warstwą Gorilla Glass ekran urządzenia, przetrwa bliskie spotkanie z kulką wystrzeloną z pistoletu.

7-calowy ekran tabletu Samsung Galaxy Tab jest pokryty warstwą wytrzymałego i odpornego na zarysowania szkła Gorilla Glass. Jeśli jednak nie dowierzacie, jak bardzo wytrzymałe jest owe szkło, z pewnością przekona was poniższy filmik. Jeden z posiadaczy tabletu postanowił bowiem przetestować jego wytrzymałość, konfrontując urządzenie z gazowym pistoletem na stalowe kulki. Efekty są zadziwiające. Żadnego widocznego uszkodzenia, nawet najmniejszej ryski. Ekran dotykowy po sesji trzech strzałów z dość bliskiej odległości również działa poprawnie.

Użytkownik YouTube’a musiał być przekonany o wytrzymałości tabletu, albo zwyczajnie postanowił zaryzykować. Gwarancja przecież z pewnością nie obejmuje „postrzałów” 🙂

Poniżej filmiki – wpierw ukazujący co stało się ze szklanką, wykonaną z dość grubego, solidnego szkła po dwóch strzałach z pistoletu, a następnie ten sam test, tylko głównym bohaterem jest już Galaxy Tab.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.