Spełnienie marzeń wielu – Windows Phone 7 na HTC HD2!

Właściciele palmofonów HD2 są z pewnością obrażeni na Microsoft. Gigant zapowiadał, że aktualizacja do Windows Phone 7 będzie możliwa, po czym się z tego wycofał. Ale są nieoficjalne metody...

Kupiłeś HTC HD2, bo Microsoft zapowiedział, że zapewni aktualizację z Windows Phone Classic do „siódemki”? I czujesz się zrobiony w balona? Entuzjaści mają na to radę. Z pewnością nie będzie to równie dobre rozwiązanie, co oficjalny upgrade, a my wręcz radzimy pozostanie przy oficjalnym systemie, ale jak ktoś bardzo chce, to będzie mógł wgrać Windows Phone 7 na swojego smartfona.

Jak widać, wszystko działa całkiem nieźle i płynnie. Jest i multitouch, jest też pinch-to-zoom. Szkoda, że nie zaprezentowano żadnych aplikacji. Zobaczcie jak to wygląda tam niżej. Przypominamy też, że leciwy HD2 jest według was jednym z najlepszych smartfonów na rynku, czemu daliście wyraz w Pucharze Czytelników.

0
Źródło: pocketnow.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.