Przeglądarka społecznościowa - RockMelt

„Społecznościowa przeglądarka” oparta na projekcie Chromium

Przeglądarka RockMelt ma oferować szybkie i bezpieczne surfowanie po Internecie, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi śledzenie na bieżąco wiadomości od znajomych.

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się beta-testy przeglądarki internetowej RockMelt, która opiera się na projekcie Chromium. Jej głównym wabikiem na użytkowników ma być pełna integracja z Facebookiem i innymi serwisami społecznościowymi, dzięki czemu internauta zawsze jest w kontakcie ze swoimi znajomymi, a ponadto ma szybki dostęp do najświeższych informacji ze świata. Dodatkowo RockMelt wprowadza nowatorską funkcję, dzięki której użytkownik nie musi powracać na stronę z wynikami wyszukiwania, jeśli nie znalazł tego, czego szukał na obecnie przeglądanej stronie.

Chętnych do testowania wersji beta społecznościowej przeglądarki RockMelt, zapraszamy na stronę producenta. Należy tam podać swoje dane do serwisu Facebook i liczyć na to, że akurat to ciebie wybiorą do testowania przeglądarki. Zgłaszać się mogą posiadacze komputerów z platformą Windows lub Mac OS.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.