Jailbreak legalny, ale modyfikowanie oprogramowania już nie... czyli czeski film

System Apple iOS 4.2.1 już po jailbreak’u

Grupa Dev-Team wydała aktualizację swojego narzędzia redsn0w, dzięki któremu urządzenia Apple'a z systemem operacyjnym iOS 4.2.1 można skutecznie zjailbreak'ować.

W niespełna dobę po oficjalnym wydaniu przez Apple’a systemu operacyjnego iOS 4.2.1 dla iPada, iPoda touch i iPhone’a, grupa znanych programistów z Dev-Team udostępniła narzędzie, które pozwoli na skuteczny jailbreak urządzeń Apple’a z nowym OS-em. Jednak, żeby nie wszystko było takie miłe, użytkownicy nowych iPhone’ów 4, iPhone’ów 3GS z nowym bootromem, iPadów oraz nowszych iPodów touch chętni do jailbreaku swoich urządzeń, będą zmuszeni podłączyć swoje gadżety do komputera lub Maka, za każdym razem gdy się rozładują lub zostaną zresetowane. Użytkownicy pozostałych modeli Apple’a, mogą bez problemu wykonać jailbreak, przy użyciu zaktualizowanego narzędzia redsn0w.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.