Trójwymiarowy smartfon Sharpa, niewymagający okularów

Sharp zaprezentował nowe smartfony z systemem Google Android 2.2, które potrafią wyświetlać trójwymiarowy obraz niewymagający noszenia specjalnych okularów.

Na japońskim rynku już wkrótce pojawią się dwa nowe smartfony z linii Galapagos firmy Sharp. Obydwa modele, oznaczone symbolami 003SH oraz 005SH opierają się na systemie operacyjnym Google Android 2.2 Froyo i wyposażone są w autostereoskopowe wyświetlacze 3D, do oglądania których nie są wymagane specjalne okulary. Nowe smartfony posiadają 3,8-calowe ekrany dotykowe o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesory Qualcomm Snapdragon z zegarem 1 GHz, łączność WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.1+EDR, nawigację GPS, łączność WCDMA 7.2 Mbps oraz gniazda kart pamięci microSD z obsługą kart o pojemności do 32 GB.

Model 003SH wyposażony jest ponadto w 9,6-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów HD, podczas gdy model 005SH posiada 8-megapikselowy aparat oraz wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Obydwa smartfony z linii Galapagos debiutują właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni, a na rynku amerykańskim mają pojawić się najwcześniej w grudniu. Europejska premiera nie została potwierdzona.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.