Wczesny prototyp konsoli PSP2, z którego ponoć już zniknął wysuwany ekran

Wczesny prototyp Playstation Portable 2 na zdjęciu?

W Sieci pojawiło się zdjęcie, które najprawdopodobniej przedstawia wczesny prototyp przenośnej konsoli Playstation Portable 2.

Serwis VG247 opublikował, jak sam twierdzi, pierwsze zdjęcie wczesnego prototypu przenośnej konsoli Playstation Portable 2. Dodatkowo podaje informacje o nowym sprzęcie, które pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami. W konsoli ma się znaleźć ekran HD, dwie kamery – jedna z przodu, druga z tyłu obudowy, mikrofon (co być może zwiastuje możliwość wykonywania połączeń głosowych), dwa joysticki oraz tylny „trackpad”. Z informacji VG247 wynika, że zdjęcie w galerii obok przedstawia wcześniejszą wersję prototypu, a końcowe urządzenie ma posiadać nieruchomy ekran LCD, z uwagi na problemy z rzekomym przegrzewaniem się konsoli.

Wciąż zatem nie jest pewne, jak rzeczywiście będzie wyglądać konsola PSP2, kiedy zadebiutuje na rynku na jesieni 2011 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.