Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Weekend z e-sportem

Już w najbliższą niedzielę redaktorzy radia FAMA porozmawiają z Jakubem "Tupi"Wójcikiem (zawodnikiem CEFO E-sport Gaming) o zbliżających się finałach Ligi Cybersport.

Po długiej przerwie na antenę Radia FAMA Sochaczew powracają sporty elektroniczne. W niedzielę o 16:00 redaktorzy audycji FAMAGAMES porozmawiają z Jakubem „Tupi” Wójcikiem o zbliżających się finałach Ligi Cybersport, Wielkiej Gali CyberArena36i6, turniejach które rozgrywane są na platformie FIFA 11 oraz licznych kontrowersjach związanych z najnowszym tytułem EA Sports. Nie obędzie się również bez konkursu z atrakcyjną nagrodą. Wy także możecie zadać pytanie Jakubowi, wysyłając maila na adres [email protected], bądź podczas audycji na numer gg: 1130320.

W audycji FAMAHARDWARE natomiast, która odbędzie się tradycyjnie w sobotę o 16:00, oprócz masy ciekawostek z dziedziny nowych technologii posłuchacie również o kierownicy Logitech G27.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.