Za jakiś czas pojawią się tu kanały telewizyjne?

Xbox 360 z nowym systemem operacyjnym

Jak co roku, również i tego listopada konsola Xbox 360 otrzymała nowy system operacyjny. Zmieniło się wiele, zarówno w interfejsie, jak i funkcjonalności.

Jeżeli uruchomicie dziś swoją konsolę Xbox 360, pojawi wam się monit na temat obowiązkowej aktualizacji systemu operacyjnego. Możecie go co prawda zignorować, ale wtedy konsola nie połączy się z usługą LIVE (która w Polsce startuje już za 8 dni). Co nam daje owa aktualizacja?

To, co pierwsze rzuca się w oczy, to nowy wygląd interfejsu konsoli o nazwie Metro. Działa szybciej i wydaje się być bardziej czytelne (to jednak też nieco kwestia gustu). Dodatkowo, wprowadzona została obsługa kontrolera Kinect. Doszło też wiele funkcji związanych z Xbox LIVE, ale te, najprawdopodobniej nie będą dostępne w polskiej wersji usługi: uaktualniono usługi Zune, Netflix, Facebook, Twitter, Last.fm i dodano kanał ESPN.

Aktualizacja jest darmowa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.