Komputer z Chrome OS zadebiutuje pod koniec 2010 roku

7 grudnia Google zaprezentuje netbooka z Chrome OS!

Na 7 grudnia Google zaplanowało konferencję, na której zaprezentuje pierwszego netbooka z systemem operacyjnym Chrome OS. Urządzenie ma być sprzedawane pod marką Google'a.

Google już rozesłało zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 7 grudnia. Podczas konferencji Google ma zaprezentować „Chromebooka”, czyli pierwszego netbooka z systemem operacyjnym Chrome OS – długo wyczekiwanym OS-em, opierającym się na przetwarzaniu w chmurze. Ponadto, tego samego dnia firma z Mountain View ma zaprezentować także Chrome Web Store, czyli sklep z aplikacjami dla nowego systemu. Wciąż nie wiadomo, kiedy netbook z Chrome OS pojawi się w sprzedaży, jednak według niepotwierdzonych informacji, nie nastąpi to wcześniej niż 14 grudnia. Wcześniejsze plotki sugerowały, że do sprzedaży urządzenie trafi dopiero w przyszłym roku.

We wtorek przekażemy wam komplet informacji, zatem bądźcie w gotowości!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.