Aktualizacja dla Windows Phone 7 poprawia współpracę z Facebookiem

Microsoft uaktualnił system Windows Phone 7 o nowy moduł do obsługi Facebooka. Aktualizacja dostępna jest na Marketplace i ma wyeliminować usterki, na które narzekali użytkownicy.

Windows Phone 7, zdaniem niektórych jego użytkowników, nie najlepiej radził sobie z Facebookiem. Moduł do jego obsługi był powolny, zacinał się i brakowało mu wielu funkcji. Microsoft najwyraźniej wziął sobie ową krytykę do serca i umieścił na Marketplace aktualizację modułu.

Windows Phone 7 od teraz obsługuje funkcję Miejsca na Facebooku (która potrafi korzystać z odbiornika GPS), potrafi oznaczać osoby na zdjęciach i pracuje również w tle, prezentując ważne powiadomienia na ekranie również po włączeniu ekranu blokady. Zoptymalizowano też kod modułu, przez co pracuje wydajniej a także poprawiono interfejs: czcionki są większe a aplikacja reaguje na polecenia podczas wczytywania danych.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.