Motopad, czyli pierwszy tablet z systemem Android 3.0 Honeycomb

Android 3.0 Honeycomb już w marcu?

Według najnowszych doniesień, kolejna wersja systemu operacyjnego Android, oznaczona nazwą Honeycomb, ma zadebiutować na rynku już w marcu 2011 roku.

Chociaż system operacyjny Android 2.3 Gingerbread jeszcze na dobre nie zdążył rozgościć się na rynku, to już pojawiają się pierwsze informacje o kolejnej wersji mobilnego OS-u Google’a – Android 3.0 Honeycomb. Przecieki w firmie z Mountain View wskazują na to, że Honeycomb zadebiutuje na rynku już w marcu 2011 roku. Zbyt wielu informacji o samym systemie na razie nie jesteśmy w stanie wam przekazać, jednak wiadomo, iż ma być to wersja skierowana przede wszystkim do tabletów. Dodatkowo Andy Rubin, główny programista Androida, zaprezentował wczesną wersję systemu w akcji. Filmik z prezentacji znajdziecie tutaj!

Swój tablet z nowym systemem Google’a zapowiedziała już firma Motorola – więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Podobnie, jak amerykański producent, tablet z Androidem 3.0 i platformą Nvidia Tegra 2, przygotowuje także tajwańskie MSI.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.